Neler Yapıyoruz ?

Dijital Pazarlama

Hedef kite analizi yaparak, ürünün veya hizmetin doğru hedef kitleye daha fazla gösterilmesi yolunda pazarlama taktikleri geliştiriyoruz.

Reklam Yönetimi

Google adWords ve Facebook Buissnes araçlarını kullanarak reklamlarınızı doğru bir biçimde yönetiyor. Maliyetlerinizi azaltarak reklam dönüşümlerini en üst noktaya getiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanızı inceleyerek yaptığınız sektöre uygun yönetimi hayata geçiyoruz. Geliştireceğimiz stratejiler ve markanıza uygun tasarladığımız gönderilerle birlikte müşterilerinize en iyi deneyimi sunuyoruz.

Web Tasarım

Kurumsal ve E-Ticaret sitelerinin tasarımlarını geliştirerek markanıza değer katıyor ve dijitaldeki kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Yüksek kullanıcı deneyimini müşterilerinize en iyi şekilde yaşatıyoruz.

Logo Tasarım

Logonuzda yer alacak renkleri, simgeleri birlikte belirler vereceğiniz direktifler doğrultusunda markanızı en iyi şekilde yansıyacak logo tasarımını ortaya çıkarırız.

E-Ticaret Danışmanlığı

Sektörünüze uygun pazarlama stratejileriyle reklamlarınızı yüksek verimlilik alacağımız yol rotası ile güncelliyoruz. Doğru reklam yönetimi yaparak maliyetlerinizi minimum tutara düşürüyor, özgün ve kaliteli tasarımlar ile reklam dönüşümlerinizi arttırıyoruz.